Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Керівництво

Яніцький Іван Ярославович 
Яніцький Іван Ярославович
Директор філії

З 1 жовтня 2014 року на посаду директора Черкаської філії ПАТ «Укртелеком» призначено Івана Ярославовича Яніцького.

Має великий досвід роботи у телекомунікаційній галузі на керівних посадах.

З 2004 до 2011 року Іван Яніцький  працював в компаніях «Українські радіосистеми» та «Голден Телеком», де пройшов шлях від інженера відділу розвитку мережі до директора Центрального макрорегіону.

До приходу в Компанію  працював комерційним директором ТОВ «Інсталсайт».  

З листопада 2012 року по 30 вересня 2014 року   Іван  Яніцький обіймав посаду начальника відділу організації продажу послуг споживачам бізнес-сегменту в Корпоративному центрі ПАТ «Укртелеком».

Освіта:

2011 р. — Київський національний економічний університет, МВА.

2009 р. — Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій, кандидат технічних наук.

2003 р. —  Національний Аерокосмічний університет, «Технологія літако- та вертольотобудування».

2001 р. — Вища школа управління, Менеджмент організації, спеціаліст економіки.

 

 


Павленко Василь Валентинович

Павленко Василь Валентинович
Заступника директора з технічних питань

Народився в 1960 році на Черкащині. Освіта - вища. Закінчив Одеський електротехнічний інститут зв'язку ім. О.С. Попова в 1982 році. Отримав кваліфікацію інженера радіозв'язку і радіомовлення за фахом радіозв'язок і радіомовлення. Одружений, має двох синів.
Працював на посадах інженера, старшого інженера виробничої майстерні, начальником виробничої лабораторії, начальником Центру інформаційних технологій та технічного забезпечення.В травні 2000 року призначений на посаду заступника директора з технічних питань Черкаської філії ВАТ "Укртелеком".
Вважає, що, якщо в XX столітті рівень розвитку суспільства визначали досягнення в автомобіле- та літакобудуванні, космічній галузі, то в XXI столітті визначальним є стан розвитку засобів телекомунікацій. Тому для регіону Черкаської області приоритетними напрямками діяльності в сфері телекомунікацій на даному етапі будуть побудова:
зонової цифрової транспортної мережі на основі оптоволоконних ліній зв'язку ущільнених обладнанням SDH;
оптоволоконного транспортного кільця в обласному центрі;
опорно-транзитної телефонної станції (ОПТС) з функціями автоматичної міжміської телефонної станції (АМТС);

заміна морально застарілих та фізично зношених аналогових комутаційних систам на сучасні електронні типу EWSD, SI-2000, ЄС-11, та розвиток на основі нових технологій мереж Internet, Fram Relay, АТМ з поступовим переходом до побудови мультисервісних мереж.

 

 1538.jpg

 

Кузьменко Геннадій Миколайович
Заступник директора з маркетингу
та продажу послуг

Народився в 1967 році на Черкащині. Вищу освіту здобув у 1991 році. Одружений.
В зв'язку працює з 2001 року. Обіймав посади начальника цеху електрозв'язку № 3 м.Канів Центру електрозв'язку № 4 міста Корсунь -Шевченківський Черкаської дирекції ВАТ "Укртелеком", заступник начальника ЦОСПП, начальник Центру обслуговування споживачів та продажу послуг Черкаської філії ВАТ "Укртелеком".
З 2005 року заступник директора з питань маркетингу та продажу послуг Черкаської філії ВАТ "Укртелеком".
 
Назаренко small.JPG 

Назаренко Олександр Тарасович
Заступник директора з питань будівництва

Народився в 1956 році в м.Ухта Комі АСРСР. В 1979 році закінчив Київське вище інженерне радіотехнічне училище і отримав кваліфікацію військовий інженер із електроніки. В 2001 році закінчив Черкаський іженерно-технологічний інститут і отримав кваліфікацію економіста за фахом фінанси.
Працював електромеханіком, старшим електромеханіком, заступником начальника Чигиринського районного вузла зв'язку. На керівній посаді працює з 1988 року - начальником вузла зв'язку м.Чигирин. 3 1999 року призначений заступником директора Черкаської філії ВАТ "Укртелеком" з маркетингу та продажу послуг, начальник відділу по роботі із споживачами. Одружений, має трьох доньок. Вважає, що відставання в сфері телекомунікацій приведе Україну на задвірки цивілізованих держав. Тому в цій сфері, як ні в якій іншій, не може бути зниження темпів розбудови телекомунікаційного простору. Перш за все це має робитися із використанням сучасних технологій. У політичних поглядах прагматик, стверджує, що нормальні політичні процеси можуть проходити тільки тоді коли сформований середній клас.

 
Ш.Н.А-1 small.JPG  

Шепіль Надія Олександрівна
Заступник директора з питань праці та персоналу

Народилась на Черкащині.
Освіта - вища, закінчила Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка в 1986 році. Одружена, має доньку.

Працювала телефоністом, економістом, інженером з організації та нормування праці, економістом з планування, начальником відділу організації, нормування та оплати праці.
3 2001 року - заступник директора з питань праці та персоналу, начальник відділу організації, нормавання та оплати праці Черкаської філії ВАТ "Укртелеком".

 

Гайдай small.JPG 

Гайдай Ірина Петрівна
Головний бухгалтер

 

Народилась в 1965 році в м.Черкаси.

Має вищу освіту, закінчила в 1986 році Київський інститут народного господарства ім. О.С.Коротченко за фахом "бухгалтерський облік та аналіз господарської діяльності". Отримала кваліфікацію "економіст".
Одружена, має сина.

Працювала в обласній філії Укртелекому бухгалтером, провідним бухгалтером, головним бухгалтером. В 2004 році призначена на посаду заступника директора Черкаської філії ВАТ»Укртелеком» з питань економіки та фінансів.

 Із 19 квітня 2011 року призначена на посаду головного бухгалтера філії.


Черкаська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, 18000, м. Черкаси, вул. Б.Вишневецького, 34

Зворотний зв'язок